Hakkımızda

Hakkımızda

MüzikKitaplari.com  Müzik Eğitimi Yayınları'nın ve BilgeSistem Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri Limited Şirketi'nin internet üzerinden online satış yapmak üzere kurulan  satış mağazasıdır. Mağazamızda 15 ana kategorilerde 1000′den fazla kitap/ürün bulunmaktadır. Bu kitaplar arasında kendi yayınlarımızın yanı sıra Türkiye’de üretilmekte olan ve halen satışta bulunan bütün müzik kitapları da bulunmaktadır.

Mağazamızın kataloğunda; Genel Müzik, Müzik Eğitimi, Solfej, Müzik Felsefesi, Müzik Teorisi (Kuramları), Şarkı-Ses, Opera, Pop-Caz, Müzik Sözlükleri ve Ansiklopediler, Besteciler, Türk Müziği kitapları ile Müzik Yazılımları yer almaktadır.

Çalgı kategorisinde ise Piyano, Keman, Flüt, Gitar, Viyola, Viyolonsel, Kontrabas, Obua, Org, Klarnet, Saksafon, Bağlama, Mandolin, Orkestra, Melodika, Bando, Orff, Ud, Ney, Kanun, Tanbur, Bateri, Mızıka çalgılarına ilişkin kitap ve metodlar bulunmaktadır.

Müzik kitapları sektöründe Türkiye’de bir ilk olan ve 19 Mayıs 2007 tarihinde açılan sanal mağazamızda, her türlü kredi kartı ile ya da banka/PTT havalesi yoluyla haftanın yedi günü (7 x 24) ve her saatinde online alış veriş yapılabilmektedir. Mağazamız "Satıcı Firmalara" özel indirimler uygulamaktadır.  Bu indirimlerden yararlanabilmek için kayıt sırasında "Satıcı Firma" olarak hesap açılması gerekmektedir. Siparişler ödemeyi takiben kargo ile müşteri adresine gönderilmektedir. Maximum ve Bonus kart sahiplerine ise vade farksız 3 taksitle alış-veriş olanağı sunulmakta, 500TL.nin üzerinde siparişlerden  kargo bedeli alınmamaktadır. Bedava kargo, satıcı firmalar için geçerli değildir.

rızık duası