Taşıma & Ödeme

Taşıma & Ödeme

Taşıma Şekli: 
Vermiş olduğunuz siparişlerin teslimatı PTT  Kargo tarafından SMS İhbarlı olarak gerçekleştirilir. Sipariş verme işlemlerinizi başlattığınızda teslimat adresini belirttikten sonra, siparişin ikinci aşamasında kargo ve teslimat seçenekleri ekrana gelir. Burada vermiş olduğunuz siparişin ağırlığına ve belirlediğiniz teslimat adresine göre sistem tarafından otomatik olarak hesaplanan taşıma ücreti gösterilir. 500 TL ve üzeri alış-verişlerinizde taşıma ücreti tarafımızdan ödenir. Ücretsiz taşıma sadece Türkiye içinde geçerlidir.

Ödeme Seçenekleri:

1. Kredi Kartı: Mağazamızda bütün kredi kartları geçerlidir. Ayrıca Maximum ve Bonus Kart sahiplerine vade farksız 3 taksit seçeneği sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödemede İş Bankası ya da Garanti Bankası'nın Güvenli / Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirilirsiniz. Toplam sipariş bedeli banka tarafından tahsil edilir ve bilgileriniz MuzikKitapları.com dahil hiçkimse tarafından görüntülenemez.

MüzikKitaplari.com dan yapacağınız alışveriş işlemleri sırasında, 3-D Secure Güvenlik Sistemi sayesinde, kart sahibinin belirlediği özel bir şifreyle, kredi kartlarının yetkisiz kişilerce kullanılması engellenmiş olmaktadır. Güvenli Alışveriş Platformu, internet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler için daha güvenli alışveriş olanağı sağlayan ve MasterCard/Visa tarafından desteklenen ve onaylanan bir hizmettir.

Bu hizmete dahil olan sanal mağazalarda, kartınızın sizin dışınızda kişiler tarafından kötü niyetli kullanılmasını önlemek için özel doğrulama yoluyla kredi kartı güvenliği sağlanmaktadır. Ödeme sırasında bir kereye mahsus olmak üzere sizden daha önce oluşturduğunuz şifreniz sorulmaktadır. Ayrıca şifrenizi gireceğiniz ekranda "MasterCard SecureCode" ve "Verified By Visa" logoları yer almaktadır. Şifrenizi girdiğinizde ise banka tarafından kimliğiniz doğrulanır ve işlemin sizin tarafınızdan yapıldığı onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra paketiniz adresinize gönderilir.

2. Banka Havalesi / EFT ya da Posta Çeki: Havale/EFT ile ödemede banka-postaçeki hesap bilgileri e-postayla size bildirilir. Havale/EFT bedeli bize ulaştıktan sonra paketiniz adresinize gönderilir. Hesap numaralarımıza sol taraftaki Müşteri Hizmetleri penceresinden de ulaşabilirsiniz.

Teslim Süresi: 
MuzikKitaplari.com vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün kargoya vermek için bütün çabasını göstermektedir. Ancak buna karşın her ürünün temin süresi birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Ürünlerin kargoya verilme süresi 1 ile 4 gün arasında değişmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin teslim süresi, temin süresi ve kargo firmasının bulunduğunuz şehire verdiği teslim süresinin toplamıdır. Kargo firmaları genelde Ankara-İstanbul-İzmir siparişlerini 1 iş günü, diğer illerin siparişlerini ise en geç 3 iş günü içinde teslim etmektedirler.

Siparişiniz bize ulaştıktan ve ödeme onayınız alındıktan sonra siparişinizle ilgili aşamalar "Ödeme bekleniyor", "Siparişiniz hazırlanıyor" ve "Kargoya verildi" şeklinde e-posta adresinize bildirilmektedir. Ayrıca siparişiniz yola çıktığı an cep telefonunuza SMS ile kargo takip bilgileri gönderilmektedir.

Uluslararası Gönderiler (International Shipping): 
Başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) olmak üzere aşağıda uluslararası kodları yazılı olan bütün ülkelere gönderi yapılabilmektedir. Uluslararası gönderilerin teslim süresi gönderinin yapılacağı ülkenin uzaklığına göre değişmekte ve 1 haftadan fazla sürmektedir. Uluslararası kargolar PTT ile gönderilmektedir. 

Gönderi yapabildiğimiz ülkeler (Our Shipping Zones):
AT,AU,AZ,BE,BG,CA,DK,CZ,EG,FI,FR,FX,DE,GR,IL,IE,IT,JP,JO,KZ,KG,LT,LU,MK,MT,MA,MD,NL,NZ,NO,OM,PK,PL,PT,QA,
RO,RU,SA,SK,SG,SI,ES,SD,SE,CH,SY,TJ,TN,TM,UA,AE,GB,US,UZ,YE,YU.

Bütün ödeme yöntemlerinde toplam ödeyeceğiniz bedel; sipariş bedeli+taşıma ücretidir. Paketinizi teslim aldığınızda başka hiç bir ücret ödememelisiniz.