Nasıl Alış-Veriş Yapılır?

Nasıl Alış-Veriş Yapılır?

  • Öncelikle kendinize bir hesap açın. Hesap açılışı sırasında bir defaya mahsus olmak üzere sadece iletişim ve adres bilgilerinizi girin. Hesap açılışından sonra ya da mağazamıza daha sonraki gelişlerinizde parolanızı kullanarak hesabınıza giriş yapın. 
  • Bir ürün almaya karar verdiğinizde sayfasının altında bulunan Sepete Ekle butonuna tıklayarak ürünü alış-veriş sepetinize koyun. Daha sonra alış-verişinize devam edin ya da ödeme aşamasına geçin.
  • Bu aşamada karşınıza ilk olarak Kargo Bilgileri seçeneği çıkar ve sepetinize koyduğunuz ürünlerin toplam ağırlığına göre bir taşıma ücreti hesaplanır. Buradan kendinize uygun taşıma şeklini seçin ve Devam et butonuna tıklayın.
  • Artık Ödeme Bilgileri sayfasındasınız. Ödemenizi Banka Havalesi / EFT ya da Kredi Kartı yoluyla yapabilirsiniz. Eğer Maximum ya da Bonus Kart sahibi iseniz alış-verişinizi vade farksız 3 taksitle yapabilirsiniz. Buradan kendinize en uygun olan ödeme seçeneğini seçin ve Devam et butonuna tıklayın.
  • Eğer kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz Garanti Bankası’nın ya da İş Bankasının ortak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada sipariş bedeli + taşıma bedelinden oluşan toplam tutar kredi kartınızdan çekilir ve böylece alış-veriş tamamlanmış olur. Ardından da size siparişinizin detaylarını içeren bir onay e-postası gönderilir. Kredi kartı ile ödeme; doğrudan bankanın internet sayfası üzerinden yapıldığı için güvenliğiniz banka tarafından sağlanır. Kart bilgileriniz tarafımızdan hiçbir şekilde görülmez/görülemez. Bu nedenle mağazamızda kullanılan kredi kartı ile alış-veriş sistemi güvenlidir.
  • Banka Havalesi / EFT yoluyla ödeme seçeneğini seçmeniz halinde ise size yine siparişinizin detaylarını içeren bir e-posta gönderilir ve alış-veriş tamamlanmış olur. Bu e-postada hesap numaralarımız ve ödemeniz gereken toplam tutar bildirilir ve ödeme yapmanız beklenir. Üç gün içinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir.
  • Her durumda sipariş tutarının ödenmesinin ardından ürün(ler) en kısa sürede temin edilerek adresinize gönderilir. Paketiniz bulunduğunuz şehre geldiğinde ise daha önceden hesap açarken bildirmiş olduğunuz cep telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Uluslararası (KKTC ve diğer ülkelerden verilen) siparişler PTT ile gönderilir.